fbpx

Noční vidění

Noktovizory

Monokulární noční vidění

Monokulární noční vidění – jednoduše noktovizor do ruky, je nejjednodušší a nejpoužívanější způsob, jak se zorientovat ve tmě a nalézt zvíře, osobu nebo objekt. Noční vidění AGM splňuje požadavky MIL-STD, jsou to přístroje používané vojáky po celém světě. Nabízíme generaci 2+ (Level 1 a 2).

<300g
zaostření od 0,25m
AA / CR123
vodotěsný

AGM PVS

Lehký, spolehlivý a výkonný monokulár pro profesionály. Možné uchytit na helmu. V nabídce generace 2+ (Level 1). Splňuje MIL-SPEC.

AGM Wolf

Wolf-14 je odolný, výkonný a všestranný monokulární noktovizor Generace 2+ (Lev 2) za rozumnou cenu. Je možné ho připevnit na helmu.

Binokulární noční vidění

Single tube

Binokulární noční vidění s tzv. „single tube“ jsou přístroje, které mají dva okuláry a jeden objektiv. Jedná se o levnější variantu binokulárů pro uživatele, kteří jsou zvyklí na stereo-pohled. Noční vidění AGM splňuje požadavky MIL-STD, jsou to přístroje používané vojáky po celém světě. Nabízíme generaci 2+ (Level 1 a 2).

5x zoom
sluneční
clona
až 60hod
dlouhé vzdálenosti

AGM Wolf-7

 Ekonomicky výhodný binokulár pro noční vidění generace 2+ (level 2) s 40° zorným úhlem

AGM PVS-7

Profesionální binokulár pro noční vidění s možností upevnění na helmu. Zorné pole 40°, Gen 2+ (Lev 1 nebo 2), military standard.

Binokulární noční vidění

Dual tube

Binokulární noční vidění s tzv. „dual tube“ jsou přístroje, které mají dva okuláry adva objektivy. Jde o technicky i opticky dokonalejší variantu než jsou binokuláry se single-tube.

Noční vidění AGM splňuje požadavky MIL-STD, používají je jak příslušníci ozbrojených složek, tak lovci a pozorovatelé přírody po celém světě. Nabízíme generaci 2+ (Level 1 a 2).

IR přísvit
MIL-STD
IP67
CR123A

AGM NVG-40

Noční vidění generace 2+ (level 1 nebo 2) s 1x zvětšením a 40° zorným úhlem.

AGM NVG-50

Noční vidění generace 2+ (level 2 nebo 1) s 1x nebo 3x zvětšením a 51° zorným úhlem.

Puškohledy

Puškohled pro noční vidění vám umožní v noci vidět zřetelně a přehledně okolní objekty, zvěř nebo nebezpečí. Puškohledy mají standardní způsoby motáže, jsou odolné a univerzální. Nabízíme noktovizory generace 2+ (level 1 a 2). Napájení baterií CR123A zajistí až 50hod pozorování.

6x zvětšení
Vodotěsný
CR123A
Zaměřovač

AGM WOLVERINE-4

Puškohled pro noční vidění Gen 2+ (Level 2) se 4x zvětšením (108mm ojektiv), ochranou proti rázům, v odolném hliníkovém těle.

AGM WOLVERINE PRO

Puškohled pro noční vidění Gen 2+ (Level 1) se 4x nebo 6x zvětšením. Splňuje armádní normy, je odolný vodě i nárazům.

Předsádky

Díky předsádce v podobě noktovizoru je možné klasický puškohled modifikovat na noktovizor. Montáž je jednoduchá a rychlá, rozhraní standardní. Díky předsádce rozšíříte své možnosti pozorování přírody, při bezpečnostních akcích vás nepřekvapí brzké stmívání. Předsádka má dlouhou výdrž na baterii CR123A a splňují standard generace 2+ (Level 1 nebo 2 dle typu).

Sluneční clona
60 hod
snadná montáž
zaostření od 10m

AGM COMANCHE-22

Předsádka pro noční vidění ke denním dalekohledům. Odolná, lehká, s rychlým upevněním. Noční vidění generace 2+ (Level 2) s průměrem zornice 22mm a 80mm objektivem (zvětšení 1x).

AGM COMANCHE-40

Předsádka pro noční vidění ke denním dalekohledům. Noční vidění generace 2+ (Level 2) s průměrem zornice 40mm a 80mm objektivem (zvětšení 1x). Váha cca 1kg, výdrž až 60hod.